Pražský magistr 2014

Tuto sobotu jsme uspořádali již 16. ročník naší klubové soutěže Pražský magistr. Potěšila nás hojná účast modelářů, kteří přivezli modely velmi vysoké kvality. Konkrétně jich bylo 273, což je nový kvantitativní rekord Magistra.

K vidění byly letos nádherné kousky, obsazení většiny kategorií pak před porotce postavilo nelehký úkol vybrat jednoho vítěze. Totéž platilo o výběru absolutního vítěze, který tradičně obdržel trofej nejcennější – sošku slečny magistry.

Magistra

 

Letošním Magistrem plastikových věd se stal nakonec po hlasování členů našeho klubu za svůj Albartos D.V v měřítku 1:32 Michal Švehla, který se tak může po celý následující rok pyšnit titulem „Magistr plastikových věd“ (MPV).

svehla

Děkujeme všem účastníkům letošního Pražského magistra za přízeň. Řada vás vážila cestu poměrně zdaleka, děkujeme, že sjte přivezli své modely a doufáme, že se vám na soutěži líbilo a uvidíme se zase za rok.

Kompletní galerie naleznete zde 

Pokud poběží vše podle plánu, tak se bude příští Pražský magistr konat 12. 12. 2015. A pokud nám i nadále zachová přízeň městská část Praha 18 – Letňany, tak se sejdeme i na tradičním místě. Určitě se ale pro příští ročník pokusíme vymyslet řešení, které by zvětšilo plochu výstavních stolů.

_DSC0323

Vedle městské části Praha 18 – Letňany, které za podporu (finanční a materiální) děkujeme, patří poděkování také všem dalším partnerům letošního Pražského magistra.

Praha Letnany
Eduard

AZ model

logo KP

 

 

 

 

 

MPM Production

CMK

 

 

 

CMRMARK I

 

 

 

RVHP

WWP

 

 

 

Rising decals

4plus